2013 m. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre duris atvėrė išskirtinis ir pirmasis Lietuvoje švietimo įstaigoje įkurtas lopšelis-darželis, skirtas čia dirbančių ir besimokančių tėvų vaikams. Tai puiki galimybė jaunoms šeimoms derinti darbą ir šeimą, vaikų auginimą su mokslų tęstinumu.

Jeigu vos įkūrus darželį ji lankė 30 vaikų, tai šiuo metu  – net 60 mažųjų darželinukų. Įstaiga nuo įsisteigimo labai išsiplėtė, buvo rekonstruotos patalpos, atnaujinta visa infrastruktūra. Suformuotos keturios vaikų grupės, kuriose dirba kvalifikuoti specialistai nuolat keliantys savo profesinę kvalifikaciją seminaruose, kursuose, konferencijose, stažuotėse Lietuvoje ir užsienyje. Kiekvieną dieną su vaikais dirba įvairių sričių specialistai: vaidybos, muzikos, dailės, choreografijos bei tikybos.

Visas ugdymo procesas čia orientuotas į vaiką, nevaržantis pedagogo, leidžiantis kūrybingai organizuoti veiklas, užtikrinantis aktyvų šeimos dalyvavimą. Darželio bendruomenė kartu su tėvais susitinka ir ne darbo dienomis: eina į spektaklius, dalyvauja seminaruose bei vasaros stovyklose. Tėvai džiaugiasi sudarytomis puikiomis galimybėmis leisti vaikus į modernų katalikišką darželį ir derinti savo kasdienius mokslus bei darbus. Lopšelio-darželio vedėja Ligita Dudinskienė džiaugiasi, kad darželis yra toks apie kokį buvo svajota ir puiki galimybė vaikams nuo mažumės susipažinti su pačiomis įvairiausiomis profesijomis bei jų subtilybėmis.

Plačiau apie darželį video reportaže: http://www.kaupa.lt/lt/pristatome-unikalu-centro-lopseli-darzeli-video 

Šaltinis: http://www.kaupa.lt/lt/pristatome-unikalu-centro-lopseli-darzeli-video